PARTNERSKÁ VÝZVA

Svatý Valentýn 2023 - dárek k valentýnu pro muže i ženu

Přemýšlíte, co k Valentýnu dát svému partnerovi či manželovi? Přemýšlíte, jaké dárky k Valentýnu muži ocení? Co tak mu věnovat PARTNERSKOU VÝZVU? Po vzoru únikových her mu darujte dárkový poukaz na partnerskou výzvu, ve které budete po dobu 21 dní dostávat vy nebo váš partner nebo oba SMS zprávy s různými úkoly, které vás pobaví, rozptýlí, vzruší. Uniknete tak všednímu stereotypu a do vašeho vztahu přivane něco nového.

Přemýšlíte, jak zpestřit, oživit či okořenit váš vztah? O každý vztah se musí pečovat, a proto jsme pro vás připravili výzvu pro páry. Věnujte dárkový poukaz na partnerskou výzvu, ve které budete po dobu 21 dní dostávat vy nebo váš partner nebo oba SMS zprávy s různými úkoly. Uniknete tak všednímu stereotypu a do vašeho vztahu přinesete nový vítr. Dočkáte se vzájemných milých překvapení, zasmějete se, pobavíte se, vzrušíte se a hlavě utužíte váš vztah! Vzor voucheru.

Jak uplatnit voucher?

• Zakupte voucher na této stránce přes objednávkový formulář níže.

• Uplatnění dárkového voucheru provede obdarovaný na stránce Cena / objednávka, kde zadá číslo kuponu z voucheru (uplatní se sleva 100%), vyplní mobilní čísla pro rozesílku a zadá datum zahájení rozesílky.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.