PARTNERSKÁ VÝZVA

Článk na téma pertnerské vztahy

4 způsoby, jak znovu rozproudit romantiku ve vztahu

Jste ve vztahu již dlouho a tak trochu se vytratilo kouzlo romantiky? Růžové brýle nahradil nudný stereotyp a každodenní šeď? Probuďtě ve vašem vztahu znovu kouzlo romantiky!

Milenecký vztah - rady, jak ho rozpoznat a vyřešit

Milenecký vztah je častým důsledkem nespokojenosti ve vztahu. Pokud partneři nebo manželé na vztahu průběžně nepracují, může dojít k nevěře a rozpadu vztahu.

Proč si vybrat Partnerskou Výzvu jako dárek k Valentýnu?

Přemýšlíte, jaký vhodný dárek vybrat svému protějšku k Valentýnu? Naše partnerská výzva plná zajímavých úkoů bude tím správným dárkem pro každého muže i ženu.

Jak originálně říct Miluju tě?

Vyjádřit svému partnerovi, jak moc ho milujete, není tak úplně snadné, jak se na první pohled může zdát. My vás v tom ale nenecháme a dáme vám pár tipů, jak na to. Někdy stačí opravdu maličkosti.

Párová terapie - předejděte jí třeba naší partnerskou výzvou

Mnohé páry dnes podceňují péči o partnerský vztah. Často to končí párovou terapií, kde partneři probírají s terapeutem nebo psychologem důvod krize.

Jak předejít partnerské nebo manželské krizi?

Partnerský vztah je jako květina. Musí se o něj pečovat, jinak zvadne. Stačí maličkosti, které vztah okoření. Hodnota vztahu je nevyčíslitelná. .

Co dělat aby vztah fungoval?

Aby vztah fungoval, je důležité věnovat pozornost několika klíčovým aspektům v partnerském vztahu. Jaké to jsou? Prozradíme několik doporučení.

Jakým dárkem potěšit muže?

Potěšit muže dárkem také závisí na jeho zájmech, osobních preferencích a vztahu, který máte. Pár nápadů na dárky pro muže najdete v tomto článku.

Jakým dárkem potěšit ženu?

Potěšení ženu květinou zvládne snad každý muž. Je však několik dalších originálních nápadů, které udělají vaší partnerce nebo manželce určitě radost.

Celebrity v dlouhodobém vztahu # 1

Životy celebrit jsou často inspirací pro mnohé fanoučky, obzvláště pokud spolu páry žijí dlouhá léta ve spokojeném vztahu.

Celebrity v dlouhodobém vztahu # 2

Jaký je zaručený klíč ke spokojenému vztahu u známých celebrit? Podívejme se na ty páry, které jsou spolu více jak 15 let a inspirujte se.

Proč si vybrat Partnerskou výzvu jako dárek k Vanocům pro muže i ženy?

Zvažujete, jaký dárek vybrat svému muži nebo ženě k Vánocům? Co tak partnerská výzva plná zajímavých úkoů a zábavy?